logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

KONST CREW KIDS

Nazwa:
KONST CREW KIDS

Trener:
Julia Zaciewska

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna

Dziecięcy zespół hip hopowy, który na co dzień trenuje w Egurrola Dance Studio w Konstancinie-Jeziornie. Trenerem zespołu jest pani Julia Zaciewska. Wspólnie budują niesamowity team, w którym panuje przede wszystkim miłość, przyjaźń i pasja.

Zespół istnieje od 2013 roku i ma na swoim koncie już wiele sukcesów grupowych jak i indywidualnych. Jako formacja wielokrotnie zdobywali tytuł Mistrzów i V-ce Mistrzów Polski federacji WADF i wielokrotnie byli finalistami solo i duetów hip hop federacji IDO w kategoriach dziecięcych. W 2019 roku zespół awansował i został mianowany pierwszym składem, czyli zespołem flagowym, reprezentującym Egurrola Dance Studio w Konstancinie-Jeziornie.

Trener

JULIA
ZACIEWSKA

Trener zespołu Konst Crew Kids, Tancerka Zawodowej Grupy VOLT.

Julia rozpoczęła swoją przygodę z tańcem w wieku 3 lat. Początkowo trenowała taniec towarzyski, a mając 13 lat podjęła nowe wyzwanie – hip hop. Zagłębiając się w jego kulturę i historię poczuła, że to właśnie jest styl, który jest jej najbliższy. Swoje zainteresowania w kierunku streetowych technik tańca rozwijała szkoląc się w takich stylach jak popping, locking, breakdance czy waacking.

Jako tancerka od 2014 roku reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy oraz świata. Jest wielokrotną zwyciężczynią Międzynarodowego Turnieju World Dance Week. Jednocześnie dba o wszechstronność swojego tanecznego warsztatu, rozwijając umiejętności taneczne pod okiem takich tancerzy jak Lee Daniel, Leroy Curwood, Tony Tzar, Ysabelle Capitule czy Zacc Milne.

Julia od 2019 roku jest tancerką TV Project, wraz z którą miała okazję brać udział w wielu programach telewizyjnych i wydarzeniach artystycznych: jak “Jaka to Melodia?”, “Mam Talent”, “Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami” czy “Gra Muzyka”, “Sylwester Marzeń z TVP2”, “Wakacyjna Trasa Dwójki – Lato, Muzyka, Zabawa” czy “Roztańczony PGE Narodowy”. Obecnie Julia dzieli się swoją pasją z młodymi tancerzami, prowadząc zajęcia z hip hopu w Egurrola Dance Studio.