Zespół

KONST CREW KIDS

Nazwa:
KONST CREW KIDS

Trener:
Julita Walczuk

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna

Dziecięcy zespół hip hopowy, który na co dzień trenuje w Egurrola Dance Studio w Konstancinie-Jeziornie. Trenerem i założycielem grupy jest Pani Julita Walczuk, która dzięki swojej charyzmie, zamiłowaniu do tańca i wielkich pokładach energii, zdobyła serca i zaufanie wielu zdolnych, młodych tancerzy oraz ich Rodziców. Wspólnie budowali niesamowity team, w którym panuje przede wszystkim miłość, przyjaźń i pasja. Tak małymi krokami, jako drugi skład, zaczęli osiągać swoje pierwsze sukcesy.

Zespół istnieje od 2013 roku i ma na swoim koncie już wiele sukcesów grupowych jak i indywidualnych. Jako formacja wielokrotnie zdobywali tytuł Mistrzów i V-ce Mistrzów Polski federacji WADF i wielokrotnie byli finalistami solo i duetów hip hop federacji IDO w kategoriach dziecięcych. W 2019 roku zespół awansował i został mianowany pierwszym składem, czyli zespołem flagowym, reprezentującym Egurrola Dance Studio w Konstancinie-Jeziornie.

Trener

JULITA
WALCZUK

Trener zespołu hip hopowego Konst Crew Kids w Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna.

Zaczęła tworzyć pierwsze układy taneczne w wieku 15 lat, a już jako 16-latka prowadziła 3 grupy taneczne przy Osiedlowym Domu Kultury. Nie mając możliwości szkolenia się w swoim mieście, wiedzę czerpała z mediów i otoczenia. Dzięki temu w swoje zajęcia wkłada wiele emocji i pasji. Swoim zamiłowaniem do tańca szybko zaraża innych. Bardzo szybko odnalazła swój styl idąc w kierunku kultury hip hopowej. Mówi, że tańczy new style, a w swoich choreografiach miesza różne gatunki taneczne.

Swój rozwój zawdzięcza uczestnictwu w wielu warsztatach tanecznych pod okiem najlepszych pedagogów tańca. Brała udział m.in. w Bruk Festival 2005 oraz w XIII Międzynarodowych Warsztatach Tańca Jazzowego w Kieleckim Teatrze Tańca w 2007 r. Szkoliła się pod okiem takich gwiazd jak: Filip Czeszyk, Elżbieta Szlufik-Pańtak, Thierry Verger, Krzysztof Mazur, Jojo Diggs, Stephan Reynolds, Gabriel Francisco, David Hernandes-Sanchez, Vittoria Paccotti, Federico Nacrelio czy Viet Dang.

Julita bardzo łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi i młodzieżą. Jest przepełniona energią, którą można wyczuć już w momencie przekroczenia progu sali tanecznej. To bardzo wymagający trener, ponieważ uważa, że tylko poprzez ciężką pracę można czerpać z tańca to, co najlepsze.