logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

SCANDAL

scandal_2024

Nazwa:
SCANDAL

Trener:
Ela Dudarewicz

Styl tańca:
commercial

Kategoria wiekowa:
dorośli

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Łódź

SCANDAL istnieje od 2019 roku – początkowo jako grupa turniejowa, ale już po pierwszych turniejach organizowanych przez Egurrola Dance Studio, dzięki swojej ciężkiej pracy tancerki zyskały miano zespołu.

To żeński skład, którego głównym celem jest rozwój umiejętności tanecznych, ogólnej sprawności każdej z dziewczyn oraz zdobywanie osiągnięć na turniejach tańca.

Pomimo krótkiego stażu, wszystkie tancerki są mocno ze sobą zżyte, w czym niemała zasługa ich trenerek. Ze względu na pasji do muzyki i do tańca na każdym treningu od pierwszej minuty czuje się ogromne zaangażowanie dziewczyn.

Głównym stylem, w którym szkoli się SCANDAL, jest hip hop, jednak równie ważne dla zespołu jest wszechstronne rozwijanie się na warsztatach z innych stylów tanecznych.

Zajęcia choreograficzne odbywają się dwa razy w tygodniu, natomiast w niedziele odbywają się dodatkowe zajęcia z akrobatyki lub inne warsztaty taneczne.

Obecnie zespół zdobywa doświadczenie sceniczne zespół zdobywa na turniejach organizowanych przez Egurrola Dance Studio, zawsze dając z siebie 100%!

Trener

ELA
DUDAREWICZ

Trener zespołów Scandal oraz Beat Crew, dyplomowany instruktor tańca. Taniec towarzyszy jej od zawsze. Zaczynała jako tancerka tańca ludowego, później tańca klasycznego i jazzowego, jednak to hip hop skradł jej serce. Razem z formacjami i solo startowała w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach tanecznych, odnosząc liczne sukcesy. Brała udział w wielu pokazach i imprezach artystycznych. Obecnie realizuje się w pracy trenera oraz instruktora, przekazując wiedzę i umiejętności innym.