logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

SCREAM CREW

Nazwa:
SCREAM CREW

Trenerki:
Paula Bryjka / Paula Krawczyńska

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
dorośli

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Wrocław

Trener

PAULA
BRYJKA

Dyplomowany instruktor tańca, absolwentka Zarządzania na Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Paula ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych z dziećmi i dorosłymi. Od kilku lat jest także nauczyciele, tańca we wrocławskich przedszkolach i szkołach podstawowych w ramach zajęć dodatkowych.

Od dziecka jest bardzo związana z tańcem. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała jako 10-latka w Studiu Tańca Carmen w Wałbrzychu, próbując sił w różnych tanecznych stylach jak: disco dance, modern jazz i hip hop. Od najmłodszych lat była finalistką wielu zawodów tanecznych i uczestniczką warsztatów ze światowej klasy instruktorami i najlepszymi tancerzami z całej Polski.

Prawdziwą miłością do hip hopu zaraziła się w wieku 15 lat, kiedy trafiła do Szkoły Tańca Cordex w Wałbrzychu, gdzie poznała wszystkie style street dance i pokochała kulturę hiphopową, a swój dalszy taneczny rozwój ukierunkowany został właśnie na tę dziedzinę. Brała udział w wielu projektach tanecznych. Jest m.in. finalistką zawodów „Rytm Ulicy” (Piła 2018) w kategorii formacje street dance, uczestniczką pierwszej polskiej edycji światowej klasy zawodów tanecznych „World of Dance” (Warszawa 2018), finalistką Dolnośląskiej Ligi Talentów 2013 oraz członkinią „Złotej Setki” – tancerzy biorących udział w ceremoniach przedmeczowych na Euro 2012. Jako tancerka ma na swoim koncie wiele sukcesów – jest wielokrotną wicemistrzynią i mistrzynią Dolnego Śląska oraz mistrzynią Polski 2010 w kategorii hip hop solo i duety, a także laureatką takich wydarzeń tanecznych jak „Bitwa na Taniec”, „ Złotoryja Dance Arts Festival”, „Eat Your Feet” czy „Street Dance Story”.

Trener

PAULA
KRAWCZYŃSKA

Trener zespołu Scream Crew, dyplomowany instruktor tańca (specjalizacja hip hop) oraz wielbicielka całej kultury hip hop, która ma duży wpływ na jej indywidualny styl.

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat, zaczynając od występów ze szkolnym zespołem tanecznym. Później, szukając swojego miejsca, uczęszczała do różnych szkół tańca, aż w końcu trafiła pod skrzydła Marty Mościckiej, która zaszczepiła w niej miłość do tańca hip hop oraz do innych stylów. Dzięki temu jej pasja trwa do dziś. Od kilku lat trenuje we wrocławskiej ekipie That’s right crew, z którą osiągnęła wiele sukcesów. Brała również udział w uroczystym Otwarciu Lotniska we Wrocławiu oraz Ceremoniach Przedmeczowych na Euro 2012 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Największy rozwój dają jej treningi oraz warsztaty, które umożliwiają zgłębienie wszystkich technik wchodzących w skład street dances oraz dają szansę na dalszy rozwój.

Instruktorzy światowej klasy, u których miała okazję się szkolić to m.in.: Henry Link, Brooklyn Terry, Buddha Stretch, Loose Joint, Majid, Franky Dee, Alex the Cage, Camron One Shot, Fatou Tera, Laure Courtellemont, Sonia Soupha, Kaelynn “KK” Harris, Josh Williams, Darrion G (Tricia Miranda’s assitant), Caleaf Sellers, Willdabeast Adams.