logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

SPARK TEAM JUNIORS

Nazwa:
SPARK TEAM JUNIORS

Trener:
Natalia Woźnica

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Wawer

Spark Team Juniors to zespół disco dance startujący w kategorii wiekowej 13-16 lat. Na co dzień trenujemy w Egurrola Dance Studio Wawer, a naszą trenerką jest Natalia Woźnica.

Nasz zespół został utworzony w 2019 roku, jednak już wcześniej trenowałyśmy wspólnie w Egurrola Dance Studio doskonaląc swój warsztat na najwyższych poziomach zaawansowania. Niektórzy z nas swoją przygodę z tańcem rozpoczęli już od grup 4-5-latków!

Na naszych zajęciach nigdy nie jest nudno, a energia rozpiera nas już od wejścia na salą treningową. Zawsze dajemy z siebie 100 %, zarówno na zajęciach z choreografii, jak i na akrobatyce oraz technice.

Trener

NATALIA
WOŹNICA

Trener zespołu Spark Team Juniors. Natalia swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat, dołączając do grupy tańca nowoczesnego w Młodzieżowym Domu Kultury w swoim rodzinnym mieście. W kolejnych latach rozwijała swoje zainteresowanie tańcem, które w krótkim czasie przerodziło się w prawdziwą pasję. Wraz ze swoim zespołem zdobyła wiele tytułów podczas zawodów krajowych i międzynarodowych. Były to sukcesy zarówno grupowe (z formacją), jak i indywidualne (solo). Chcąc dalej rozwijać swoją taneczną karierę Natalia przeniosła się do Egurrola Dance Studio, gdzie od 2019 roku jest tancerką zespołu Spark team Juniors. Dziś Natalia chce dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, dlatego po ukończeniu Intensywnego Kursu Instruktorskiego w Egurrola Dance Studio została instruktorką szkoły w Wawrze.