Zespół

SPARK TEAM JUNIORS

Nazwa:
SPARK TEAM JUNIORS

Trener:
Karolina Michałowska

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Wawer

Spark Team Juniors to zespół disco dance startujący w kategorii wiekowej 13-16 lat. Na co dzień trenujemy w Egurrola Dance Studio Wawer, a naszym trenerem jest Karolina Michałowska.

Nasz zespół został utworzony w 2019 roku, jednak już wcześniej trenowałyśmy wspólnie w Egurrola Dance Studio doskonaląc swój warsztat na najwyższych poziomach zaawansowania. Niektórzy z nas swoją przygodę z tańcem rozpoczęli już od grup 4-5-latków!

Na naszych zajęciach nigdy nie jest nudno, a energia rozpiera nas już od wejścia na salą treningową. Zawsze dajemy z siebie 100 %, zarówno na zajęciach z choreografii, jak i na akrobatyce oraz technice.

Trener

KAROLINA
MICHAŁOWSKA

Trener juniorskiego zespołu disco dance Spark Team Juniors. Tańczy od 9. roku życia. Sport był w jej życiu od zawsze, bo już wcześniej trenowała koszykówkę i biegała. Długo trenowała taniec nowoczesny, a kiedy dobrze poznała już świat tańca i scenę, zakochała się w hip hopie i to z niego posiada specjalizację instruktorską. Studiowała na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, a jej dodatkową pasją jest fitness. Karolina rozwijała swoje umiejętności pod okiem takich instruktorów jak Andrey Boyko, Jun Quemado czy London Dyer.