logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

SWAGG KIDS 2

Nazwa:
SWAGG KIDS 2

Trener:
Karol Ociepka

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Blue City

Swagg Kids 2 to zespół bardzo młodych hip hopowców! Trenerem zespołu jest niezwykle energiczny i charyzmatyczny pan Karol Ociepka. Swoim wielkim sercem do tańca zaszczepia pasję wśród tych młodych ziomeczków. Ekipa zespołu jest szalona i z całą pewnością nie można o jej treningach powiedzieć, że są nudne!

Każdy z tych zdolnych dzieciaków jest zupełnie inny. Jedni z nas grają na fortepianie, inni maja na swoim koncie występy modelingowe, a jeszcze inni pomimo swojego młodego wieku już dubbingują bajki!

Naszą największą zajawką jest jednak taniec – trenujemy zawsze na 100%, a kiedy kiedy wchodzimy na salę, wiemy, co jest naszym priorytetem i dlaczego to robimy! Nasze treningi to połączenie aktywnego spędzania wolnego czasu z pasją, uśmiechem i najważniejszym – miłością do tańca. To czyni z nas prawdziwą energetyczną mieszankę wybuchową!

Treningi choreografii z Panem Karolem mamy dwa razy w tygodniu. Dodatkowo każdego weekendu ćwiczymy akrobatykę oraz technikę tańca. W ten sposób przygotowujemy się do wyjazdów na zawody taneczne. To dla nas ogromnie ekscytujące przeżycie – dopiero niedawno zaczęliśmy razem tańczyć, a teraz możemy pokazywać swoje umiejętności i dzielić pasją na arenie ogólnopolskiej!

Trener

KAROL
OCIEPKA

Trener dziecięcego zespołu hip hopowego Swagg Kids 2, doświadczony instruktor tańca. Swoje pierwsze grupy uczył tuż obok rodzinnego miasta w Jastrzębiu-Zdroju w szkole Explozja Tańca. Wiele lat wyjazdów na zawody, turnieje i mistrzostwa federacji IDO pozwoliły mu zdobyć doświadczenie w przygotowywaniu wymagających choreografii i profesjonalnie szkolić grupy.

Karol to wulkan pozytywnej energii. Jest ambitnym tancerzem, który stawia czoła wszystkim napotkanym przeszkodom. Stwierdzenie „nie da się” jest mu obce. Nieustannie szkoli swój warsztat pod okiem najlepszych instruktorów na świecie. Wyjeżdża na największe i najlepsze obozy szkoleniowe bo wie, że tylko w ten sposób osiągnie perfekcję ruchową, a swoim podopiecznym przekaże maksimum zdobytej wiedzy.

Instruktorzy, od których brał lekcje: Matt Steffanina, Ian Eastwood, Lyle Beniga, Karon Lynn, Kaelynn Harris, Tony Tzar, Shaun Evaristo, Keone&Mari, Henry Link, Duki, Josh Williams, Laure Courtellemont, Antoine Troupe, Ysabelle Capitule, Lando Wilkins, Kapela, Kenzo Alvares, Brian Puspos, Rie Hata, Willdabeast, Jake Kodish, CJ Salvador, Andye Jamieson.

Uczestnicy zajęć prowadzonych przez Karola czeka mnóstwo pozytywnych wibracji i zero nudy!