logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

TARCHO TEAM KIDS

Nazwa:
TARCHO TEAM KIDS

Trener:
Anna Kosińska

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Tarchomin

Tarcho Team Kids to dziecięcy zespół tańca nowoczesnego, który powstał w 2012 roku. Tworzą go najzdolniejsze tancerki z grup w wieku 8-12 lat z Egurrola Dance Studio Tarchomin, które wraz z formacją, mini formacją, solówkami i duetami biorą udział w turniejach ogólnopolskich.

Naszą pasją jest disco dance. Pod okiem naszej wspaniałej trenerki Anny Kosińskiej rozwijamy swoje umiejętności i pielęgnujemy miłość do tańca. Na zajęciach nie tylko intensywnie ćwiczymy, ale również zawieramy przyjaznie, uczymy się szacunku do siebie i kształtujemy swoją siłę charakteru. Dzięki temu wiele razy udało nam się stanąć na najwyższym stopniu podium w czasie turniejów tańca.

Cieszymy się, że możemy być częścią tak dużej rodziny, jaką jest Egurrola Dance Studio. Jesteśmy przekonane, że doświadczenia i wspomnienia tu zdobyte, a także zawarte przyjaźnie zostaną z nami na lata!

Trener

ANNA
KOSIŃSKA

Trener zespołu Tarcho Team Kids. Od dziecka związana była ze sportem, zaczęła od pływania, biegów, akrobatyki. Jej edukacja w szkole podstawowej i średniej zawsze związana była z klasą o profilu sportowym. Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 15 lat, kiedy to zapisała się na zajęcia do grupy tanecznej w Toruniu. Dzięki ciężkiej pracy, uporowi udało jej się odnieść wraz z grupą wiele sukcesów zarówno w kategoriach zespołowych jak i indywidualnych. Występowała na licznych pokazach mi.n.: Expo Hanower, pokazy na Słowacji, w Niemczech, Szwecji, Finlandii, Festiwal Opolski.

Uważa że można bawić się tańcem i odkrywając jego piękno, jednocześnie przekazywać wartości takie jak: poszanowanie dla ciężkiej pracy, uczciwość czy przyjaźń. To wszystko stara się teraz przekazywać swoim podopiecznym, by móc być dla nich kimś więcej niż tylko “panią od zajęć tanecznych”.

W wieku 20 lat przeniosła się do Warszawy, gdzie dołączyła do zawodowego zespołu tanecznego. Taniec stał się więc nie tylko moją pasją, ale też sposobem na życie. Będąc w zespole miała okazję poprzez liczne pokazy oraz warsztaty dokształcać się w wielu technikach tanecznych i poszerzać swoje horyzonty w takich dziedzinach jak: funky, hip-hop, taniec towarzyski.