logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

WWR JUNIORS

Nazwa:
WWR JUNIORS

Trener:
Kamila Wiaderek

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Wawer

WWR Juniors to młode, ambitne i głodne sukcesu – tak mówi o nich Kamila Wiaderek, pod której okiem dziewczyny trenują dwa razy w tygodniu. Szybkie postępy idą w parze z pewnością siebie, a to sprawia, że na efekty ich treningów nie trzeba długo czekać. Dziewczyny nie boją się ciężkiej pracy, jednoczenie odnajdując radość z tańca, co pomaga wyznaczyć wspólny cel, którym jest dążenie do perfekcji!

Trener

KAMILA
WIADEREK

Trener zespołu WWR Juniors. W poprzednich latach Kamila była trenerem zespołów Swagg Juniors oraz Swagg, dla której stworzyła spektakularną choreografię w programie “Mam Talent”.

Kamila to choreograf, tancerka i absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku choreografia i technika tańca. Jest finalistką Selections Hip Hop Challenge dla “Selections The Video Dance Academy” w Warszawie.

Szkoliła się w prestiżowych zagranicznych szkołach tańca – Pineapple Dance Studio w Londynie oraz Debbie Reynolds w Los Angeles. Była choreografem Puma Danceflowing, tancerka na Hip-hop Groove Festiwal Białystok.

Jako choreograf i tancerka uczestniczyła w licznych programach telewizyjnych, m.in. VIVA TV, 4FunTV, Dzień Dobry TV, Pytanie na śniadanie. Jej umiejętności można było podziwiać także w teledyskach takich wykonawców, jak Blog 27, Marina, Afromental czy Feel oraz na festiwalach: Sopot Festival, Opole Festival, VIVA Comet, Festiwal “Lato Zet i Dwójki”, Wrocław w Rytmie Disco, Magiczne zakończenie wakacji RMF-FM, „20lecie TVN” i wielu innych. Wystąpiła także w reklamie napoju energetycznego Burnn oraz w ramówce Polsatu 2018/2019.

Współpracowała ze znanymi markami modowymi: Levis, Pretty Girl, New Yorker, Diverse oraz Gatta.