logo_EDL_n_NEW
Menu
Pierwszy turniej ligowy – Warsaw Championships dostarczył nam mnóstwo emocji!

Pierwszy turniej Egurrola Dance League za nami!

Na parkiecie w Galerii Północnej zaprezentowali się tancerze hip hopowi z całej Polski! Podziwialiśmy ich rywalizację w kategoriach solo, duety, małe grupy i formacje ocenianą przez profesjonalną komisję sędziowską!

Monika Hajkowska, Klaudia Koruba, Martyna Kozłowska, Dominika Raczyńska, Artur Golec oraz Patryk Kownacki to najlepsi trenerzy Egurrola Dance Studio wyłonieni spośród całej kadry instruktorskiej. To właśnie oni przez cały dzień przyglądali się prezentacjom zespołów, porównywali ich poziom techniczny i oceniali umiejętności zdobyte podczas ostatnich miesięcy nauki. Dziękujemy Wam za profesjonalizm i zaangażowanie w turniej Warsaw Championships. To dla nas wielka duma, że jesteście z nami!

Tego dnia nie mogłoby zabraknąć z nami Sędziego Honorowego, a także pomysłodawcy Egurrola Dance League – Agustina Egurroli, który osobiście podziękował sędziom za udział w tym wydarzeniu i z wielką uwagą przyglądał się występom tancerzy. To właśnie Agustin Egurrola ogłaszał wyniki rywalizacji i z wielką dumą obserwował emocje, które towarzyszyły temu wydarzeniu.

Egurrola Dance League to nowy poziom rywalizacji tanecznych w Egurrola Dance Studio. Pierwszy turniej za nami, a my nie możemy się już doczekać, aż spotkamy się ponownie!

Udostępnij

Więcej newsów

Warsaw Championships 2023

Już 25 listopada zapraszamy do stolicy pełnej tańca na pierwszy turniej Egurrola Dance League dla tancerzy streetowych!