logo_EDL_n_NEW
Menu
Sezon 2022/2023 to najlepszy sezon turniejowy w historii Egurrola Dance Studio!

Tegoroczny sezon Mistrzostw Polski IDO PFT dobiegł końca! Gdy zliczyliśmy wszystkie sukcesy naszych zawodników… Maksymalnie wzruszeni i wciąż lekko przecierając oczy ze zdziwienia, chcemy ogłosić, że sezon 2022/2023 to najlepszy sezon w historii Egurrola Dance Studio!

Nasze zespoły spektakularnie przebijają swój zeszłoroczny wynik i zdobywają 74 medale Mistrzostw Polski IDO PFT! To dokładnie 10 miejsc na podium więcej niż w rok temu!

Jesteście niezwykli! Jakość, siła i pasja, jakie macie w sobie to coś niesamowitego. Wiemy, jak wiele pracy włożyliście w przygotowania. Jak wiele godzin spędziliście na salach i jak wiele wysiłku kosztowało Was wypracowanie poziomu, który mogliśmy podziwiać na parkiecie. Wasza konsekwencja, wytrwałość i upór w dążeniu do celu są wyjątkowe.

Dziękujemy wszystkim naszym totalnie najlepszym na świecie trenerom za zaangażowanie i doprowadzenie tancerzy do tak wspaniałych wyników. Bez Was nie bylibyśmy w tym miejscu… W tym sezonie poszliśmy o krok dalej. Kwalifikację formacji Egurrola Dance Studio. 22 z nich zaprezentowały się w finałach najważniejszych zawodów w kraju. Nie mamy słów…

Dziękujemy rodzicom za zaufanie, którym obdarzyli Egurrola Dance Studio. Za to, że są zawsze i na zawsze.

Dziękujemy Agustinowi Egurroli za miejsce, w którym rodzi się pasja i spełniają marzenia.

Udostępnij

Więcej newsów

Warsaw Championships 2023

Już 25 listopada zapraszamy do stolicy pełnej tańca na pierwszy turniej Egurrola Dance League dla tancerzy streetowych!