logo_EDL_n_NEW
Menu

Hip Hop

Patryk
Kownacki

new_sedziowie_strona_kownacki

Trener streetowych zespołów Swagg Juniors i Swagg Juniors 2. Od początku pracy w Egurrola Dance Studio budował silne grupy hip hopowe, które co roku stawały na pierwszym stopniu podium podczas Mistrzostw Egurrola Dance Studio. Teraz ci właśnie tancerze zasilają nasze flagowe zespoły.

Jako instruktor tańca pracuje od 16. roku życia, a w Egurrola Dance Studio jest z nami od 2016 roku. Pod okiem Patryka szkolą się nasi najlepsi tancerze, którzy dumnie reprezentują szkołę na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach. W 2019 roku Patryk otrzymał tytuł Instruktora Roku Egurrola Dance Studio oraz tytuł Najlepszego Debiutu Trenerskiego. Wraz z zespolem Swagg Juniors wywalczył tytuł najlepszej juniorskiej ekipy hip hopowej Egurrola Dance Studio w 2020, a podczas United Dance Arena w Mogilnie otrzymali nagrodę Grand Prix za najlepszy występ turnieju.

Patryk tańczy od 10. roku życia. Początkowo trenował taniec towarzyski. Program „You Can Dance – Po prostu tańcz!” sprawił, że zaczął interesować się hip hopem. Zapisał się na zajęcia do białostockiej Akademii Tańca Szał, gdzie trafił od razu do zespołu Street Dance. W tym samym roku zdobył m.in. wicemistrzostwo Polski IDO w duecie hip hop oraz wicemistrzostwo Polski z formacją Street Dance Show. Następnie z dorosłą grupą Szał zdobył m.in.mistrzostwo Polski IDO oraz 8. miejsce na mistrzostwach śŚwiata w Grazie. Wraz z tym zespołem doszedł również do półfinału programu „Got To Dance”.