logo_EDL_n_NEW
Menu

Hip Hop

Paula
Bryjka

new_sedziowie_strona_bryjka

Trener zespołu Scream Crew, dyplomowany instruktor tańca, absolwentka Zarządzania na Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Paula ma kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych z dziećmi i dorosłymi. Od kilku lat jest także nauczyciele, tańca we wrocławskich przedszkolach i szkołach podstawowych w ramach zajęć dodatkowych.

Od dziecka jest bardzo związana z tańcem. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała jako 10-latka w Studiu Tańca Carmen w Wałbrzychu, próbując sił w różnych tanecznych stylach jak: disco dance, modern jazz i hip hop. Od najmłodszych lat była finalistką wielu zawodów tanecznych i uczestniczką warsztatów ze światowej klasy instruktorami i najlepszymi tancerzami z całej Polski.

Prawdziwą miłością do hip hopu zaraziła się w wieku 15 lat, kiedy trafiła do Szkoły Tańca Cordex w Wałbrzychu, gdzie poznała wszystkie style street dance i pokochała kulturę hiphopową, a swój dalszy taneczny rozwój ukierunkowany został właśnie na tę dziedzinę. Brała udział w wielu projektach tanecznych. Jest m.in. finalistką zawodów „Rytm Ulicy” (Piła 2018) w kategorii formacje street dance, uczestniczką pierwszej polskiej edycji światowej klasy zawodów tanecznych „World of Dance” (Warszawa 2018), finalistką Dolnośląskiej Ligi Talentów 2013 oraz członkinią „Złotej Setki” – tancerzy biorących udział w ceremoniach przedmeczowych na Euro 2012. Jako tancerka ma na swoim koncie wiele sukcesów – jest wielokrotną wicemistrzynią i mistrzynią Dolnego Śląska oraz mistrzynią Polski 2010 w kategorii hip hop solo i duety.