logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

B-TEAM KIDS

Nazwa:
B-TEAM KIDS

Trener:
Urszula Ornoch

Styl tańca:
disco dance

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Bródno

Jesteśmy zespołem disco dance w kategorii 9-12 lat ! Naszą pasją oczywiście jest taniec i wszelka inna aktywność fizyczna. Na naszych treningach najbardziej lubimy zajęcia siłowe, bo wiemy, że dzięki nim będziemy tak sprawne, by móc zawładnąć sercami sędziów na turniejach!

B-team Kids został powołany do kategorii zespoły w 2015 roku. Wcześniej wspinaliśmy się po szczeblach kariery od grup początkujących aż do grup zaawansowanych. Dzięki naszej ciężkiej pracy zostałyśmy docenione,otrzymując tytuł zespołu oraz możliwość reprezentowania studia na turniejach ogólnopolskich.

Założycielką naszego zespołu jest Katarzyna Kożuchowska – to dzięki jej zaangażowaniu nasz zespół tak dobrze funkcjonuje do dziś i zdobywa trofea. Obecnie naszym trenerem jest Urszula Ornoch, która czuwa nad naszym rozwojem tanecznym i dba o naszą pasje.

Jest stale napięty – mamy zajęcia z choreografii, akrobatyki i techniki tańca! Do tego stale szkolimy się na dodatkowych warsztatach organizowanych specjalnie dla nas pod okiem wybitnych trenerów i tancerzy z Norwegii. Naszą ulubioną szkołą Egurrola Dance Studio jest oczywiście Bródno, gdyż to tu na co dzień pracujemy. Tu też stawialiśmy swoje pierwsze taneczne kroki!

Trener

URSZULA ORNOCH

Trener zespołu B-Team Kids, tancerka sceniczna i turniejowa oraz absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Ula jest wielokrotną mistrzynią świata i Polski w kategoriach: solo, duety, miniformacje oraz formacje disco dance i disco dance freestyle. Była tancerką flagowego zespołu Egurrola Dance Studio – V2. Oprócz tańca trenowała akrobatykę osiągając bardzo wysokie wyniki w skokach na ścieżce. Jest również dyplomowanym trenerem akrobatyki sportowej. Jako tancerka sceniczna występowała podczas wielu wydarzeń takich jak: sylwestrowa moc przebojów w telewizji Polsat, koncerty muzyczne w telewizji polskiej- Sopot, Opole, top trendy.

Stawia na wszechstronność młodych tancerzy. Na jej zajęciach dzieci na pewno odnajdą się i zarażą pasją do tańca!