logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

FREEFLOW

Nazwa:
FREEFLOW

Trener:
Joanna Łasinska-Choma

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Wrocław

Zespół Freeflow to dziecięca formacja hip hopowa założona w 2019 roku w Egurrola Dance Studio Wrocławiu. Trenerem zespołu jest pani Joanna Łasinska. Formacja ćwiczy 2 razy w tygodniu po półtorej godziny oraz dodatkowo raz w tygodniu ma treningi techniczno-akrobatyczne w wymiarze. Zespół debiutował już jako grupa turniejowa na zawodach i festiwalach ogólnopolskich odnosząc swe pierwsze sukcesy i zajmując miejsca na podium.

Trener

JOANNA
ŁASINSKA-CHOMA

Trener zespołu Freeflow, absolwentka Polskiej Akademii Sportu w Warszawie, dyplomowany instruktor tańca o specjalizacji Hip Hop i Dancehall, studentka Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Wierzy, że taniec może leczyć nie tylko duszę, ale i ciało. Związana jest z nim od najmłodszych lat. Swoje pierwsze kroki stawiała w zespole Akademia Tańca ze Śremu, gdzie uczyła się tańca nowoczesnego, modern jazzu i disco dance. Przygodę z tańcem ulicznym rozpoczęła w ekipie AT Crew, działającej przy Śremskim Ośrodku Kultury. Wtedy też zakochała się w jamajskich rytmach i od tamtego czasu szkoli się pod okiem tancerzy z całego świata, m.in. Tony Tzar, Sir Ledgen (USA), Blaakow, Queensy, Mdy, French Squad Danca, Dafe Bianchi, Marthe Vangeel, Kate Baba, Kat’ia, Melpo Mellz, Johanna Enough, Fraules, Anet Antosova (Europa), Matthew Richards, Jr Black Eagle, Dansa Bling, Andre Cosmic (Jamajka), Michael Adhola (Kenia).

Jako tancerka oraz instruktorka brała udział w wielu przedsięwzięciach, występach i turniejach tańca. Joanna jest założycielką formacji dancehall’owych I-GYALS, LIKKLE CHAKA i BAD GROOVIN ze Śremu, a obecnie uczy tańca w Egurrola Dance Studio we Wrocławiu.