logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

IMAGINE JUNIORS

Nazwa:
IMAGINE JUNIORS

Trener:
Sandra Olchowska

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna

Zespół tańca Imagine Juniors to formacja turniejowa założona w 2017 roku. Tworzą ją tancerki w wieku od 12 do 16 lat. Aktualnie zespół trenuje pod okiem Karoliny Gębuś, a jego treningi odbywają się 3 razy w tygodniu. W ich skład wchodzą zajęcia z choreografii, techniki oraz akrobatyki.

Zespół Imagine zdobył wiele osiągnięć na turniejach ogólnopolskich. Tancerki wciąż jednak mają apetyt na więcej i ciężko pracują na kolejne sukcesy.

Trener

SANDRA
OLCHOWSKA

Trener zespołu Imagine Juniors, instruktorka tańca jazzowego. Wszechstronna tancerka, która od 6. roku życia szkoli się w tańcu klasycznym, jazzowym oraz modern. Swoją wiedzę taneczną początkowo zgłębiała w Lublinie, gdzie była tancerką Studia Tańca Grawitan oraz brała udział w licznych spektaklach wystawianych na deskach Centrum Spotkania Kultur. Od najmłodszych lat bierze udział w warsztatach tanecznych z najlepszymi nauczycielami tańca, zarówno z Polski, jak i zagranicy, aby stale pogłębiać swoją wiedzę, zbierać doświadczenie i czerpać inspiracje.

Wszechstronność i samorozwój jest dla niej składową dobrego instruktora. Szkoliła się m.in u Idy Nowakowskiej, Jonathana Wade i nauczycieli amerykańskiego Broadway Dance Center. Sandra jest osobą pracowitą, cierpliwą i niezwykle kreatywną, uwielbia otaczać się ludźmi i dzielić się z nimi swoją wiedzą. Na swoich zajęciach poza zdobywaniem umiejętności dba o przyjazną atmosferę w grupie. Jej wielkie serce pełne pasji z pewnością przekona do siebie zarówno tych młodszych, jak i nieco starszych miłośników tańca.