logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

JAZZ MAGIC

Nazwa:
JAZZ MAGIC

Trener:
Agata Kędzia

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
dzieci

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Łódź

Energia, pasja i pracowitość – to chyba trzy najlepsze słowa opisujące dziecięcy zespół tańca jazzowego Jazz Magic z Egurrola Dance Studio w Łodzi. Trenerem i choreografem grupy jest Pani Agata Kędzia, która dobrze wie, jak zmotywować grupę do ciężkiej pracy, której efektem będą wspaniałe sukcesy! Zespół Jazz Magic ma na koncie liczne osiągnięcia na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, gdzie niejednokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium. Te małe petardy są aktualnymi Mistrzami Polski i Świata federacji WADF w kategorii formacji tańca jazzowego do 11. roku życia!

Program zajęć zespołu Jazz Magic to nie tylko choreografia, technika, akrobatyka, siła i taniec klasyczny, to również regularne zajęcia z innych stylów tanecznych, takich jak taniec towarzyski, hip hop czy disco dance. Dodatkowo dzieciaki uczą się podstaw aktorstwa oraz improwizacji.

Trener

AGATA
KĘDZIA

Trener mistrzowskich zespołów Jazz Magic i jazz Factory, instruktor tańca jazzowego, absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku musical (specjalność choreografia i techniki tańca).

Od najmłodszych lat taniec był obecny w jej życiu. Od wielu lat szkoli się u najlepszych warsztatowców w Polsce i za granicą m.in. w Pineappe Dance Studio w Londynie. Występowała m.in. na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi, a także podczas wielku pokazów i show tanecznych w całej Polsce.