logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

JAZZ SHINE

Nazwa:
JAZZ SHINE

Trener:
Julia Dubiło

Styl tańca:
jazz

Kategoria wiekowa:
juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Grodzisk Mazowiecki

Zespół Jazz Shine został założony w 2018 roku. Naszym trenerem, choreografem i opiekunem jest pani Julia Dubiło. Mamy treningi 3 razy w tygodniu – 2 razy z choreografii tańca oraz dodatkowo raz w tygodniu zajęcia z techniki oraz akrobatyki, które wzbogacają nasz taneczny warsztat. Mimo tego, że nie istniejemy długo, braliśmy już udział w wielu pokazach oraz turniejach tanecznych.

Zainteresowanie tańcem jazzowym w Grodzisku Mazowieckim wzrasta z semestru na semestr, dlatego wierzymy, że dołączający do studia tancerze zasilą naszą formację i razem z nami będą podbijać parkiety taneczne. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i przede wszystkim dobrą atmosferę w zespole, dzięki której możemy wiele osiągnąć.

Trener

JULIA
DUBIŁO

Trener zespołu Jazz 2 Juniors, trener grupy turniejowej Jazz Shine, instruktor o specjalności taniec jazzowy, wieloletnia tancerka w formacji tanecznej V2.

Związana z tańcem od 18 lat. Style, w których czuje się najlepiej, to taniec jazzowy oraz modern. Na swoim koncie ma liczne osiągnięcia zdobyte na turniejach tańca w kategoriach duety, mini formacje oraz formacje. W 2017 roku wraz z zespołem V2 wywalczyła Mistrzostwo Polski.

Na zajęciach ceni sobie przyjazną atmosferę, uśmiech na twarzach podopiecznych, ale także ciężką pracę, która jest kluczem do sukcesu. Jej celem jest rozwój młodych tancerzy oraz zarażenie ich miłością do tańca.