logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

STREETERS
JUNIORS

streeters_juniors_2024

Nazwa:
Streeters Juniors

Trener:
Sylwia Nieradka

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
dzieci i juniorzy

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Kraków

Zespół Streeters Juniors to nowa grupa ziomków, która została zespołem w 2022 roku.
Trenerem jest wyśmienita pedagog Sylwia Nieradka. Praca z młodymi tancerzami to dla niej czysta przyjemność.

Tancerze są bardzo zaangażowani i chętni do chłonięcia codziennej dawki nowej wiedzy, którą przekazuje im trenerka. Posiadają mega energię, którą świetnie wykorzystują w tańcu. Są pozytywnie nastawieni do podejmowania nowych tanecznych wyzwań, ciężko pracują, a przy tym bardzo się wspierają i dopingują nawzajem. Świat taneczny jeszcze sporo o nich usłyszy!

Trener

SYLWIA
NIERADKA

Trener zespołu Streeters Juniors oraz instruktorka Egurrola Dance Studio Kraków. Od najmłodszych lat pasjonuje się tańcem, a jej najważniejszym celem jest stały rozwój taneczny i zarażanie pasją do tańca swoich podopiecznych.

Scena to jej żywioł. Ma za sobą wiele wygranych zawodów tanecznych w całej Polsce. Szkoli się u najlepszych polskich i zagranicznych tancerzy, doskonaląc nie tylko warsztat hiphopowy, ale także inne style, by wciąż stawać się wszechstronnym tancerzem. Swoją energią i miłością do tańca motywuje i zaraża do dalszej pracy. Na jej zajęciach nie tylko wyszlifujesz swój warsztat taneczny, ale także będziesz się świetnie bawić, bo Sylwia jest mega pozytywną osobą, która rozbawi Cię nie raz!