logo_EDL_n_NEW
Menu

Zespół

WORMZZY

Nazwa:
WORMZZY

Trener:
Natalia Kliś

Styl tańca:
hip hop

Kategoria wiekowa:
dorośli

Szkoła:
Egurrola Dance Studio Kraków

Początki naszego zespołu sięgają 2017 roku, kiedy wraz z otwarciem szkoły Egurrola Dance Studio w Krakowie odbył się pierwszy casting do – jeszcze wtedy – grupy turniejowej. Po dwóch latach wspólnego treningu pod okiem trenera, pani Natalii „Kliśki” Kliś nasza grupa dołączyła do grona zespołów Egurrola Dance Studio.

Hip hop to nasza miłość. W choreografiach łączymy różne style taneczne: krump, breakdance, popping, voguing, ale nasze serce najbardziej porusza dobry rap. Celem naszego zespołu jest stwarzanie nowej wersji choreografii formacyjnej, połączenie streetowego klimatu z przekazem i opowieścią. Chcemy dać z siebie coś więcej, stworzyć na scenie, nawet tej turniejowej, inny świat, do którego zapraszamy każdego widza.

W ciągu ostatnich 3 lat zgromadziliśmy już na swoim koncie kilka sukcesów zdobytych na Mistrzostwach Egurrola Dance Studio! Zwyciężyliśmy w kategorii formacje + 16 lat, zajęliśmy 2. miejsce w kategorii zespoły i dwukrotnie obroniliśmy tytuł The Best Crew podczas bitew ekip! Mamy na swoim koncie także sukcesy indywidualne – nasi tancerze zakwalifikowali się do Mistrzostw Polski IDO w kategorii solo i duety. Widzowie telewizji TVN mogli obejrzeć nas w programie Mam Talent, gdzie zaprezentowaliśmy jedną ze swoich choreografii.

Dziś, w odnowionym i ulepszonym składzie, stawiamy przed sobą kolejne wzywania, realizując je w myśl naszego motto: “Praca, pokora, zabawa.”

Trener

NATALIA
KLIŚ

Trener zespołu Wormzzy, instruktorka. Natalia to prawdziwy wulkan energii, który wprowadzi Was w fantastyczny świat muzyki poprzez niecodzienne choreografie oraz technikę stylu hip hop.

Kliśka swoją przygodę z tańcem zaczęła 2008 roku. Na początku tańczyła w grupie show dance’owej, wraz z którą startowała w mistrzostwach Polski i Europy. Przez kolejne lata pracy miała przyjemność poznawać wiele stylów tanecznych, których elementy widoczną są w przygotowywanych przez nią choreografiach. Są to m.in. vouge, afro, dancehall, popping, waacking, krump czy house. Oczywiście największą miłością Kliśki pozostał hip hop.

Natalia to doświadczona instruktorka tańca, choreograf i tancerka estradowa. Brała udział w wielu projektach, widowiskach, castingach, warsztatach i pokazach, a także kampaniach reklamowych dla największych marek w Polsce. Natalia pracuje także jako choreograf dla grup pokazowych, uczestniczących w eventach na terenie całej Polski. Jest także członkiem warszawskiego domu vouge’owego „House of Sarmata.”

Z wykształcenia jest dziennikarzem i już niebawem będziecie mogli poczytać jej autorskiego bloga „Life with Groove”, na łamach którego Kliśka będzie przybliżała świat taneczny „od kuchni”.

Pod jej okiem w Egurrola Dance Studio będziecie mogli poznać choreografie hip hopowe, a także freestyle oraz zabawę na podstawach. Na zajęciach Natalii panuje zasada: „Let’s have fun!”. Jej zdaniem taniec ma dawać radość, a uczymy się poprzez przekazywanie sobie pozytywnej energii, nie zapominając oczywiście o merytoryce zajęć.