EGURROLA DANCE LEAGUE

Zespoły

Zespoły rywalizujące w Egurrola Dance League to formacje reprezentujące wszystkie szkoły Egurrola Dance Studio. Wiele z nich ma na swoim koncie tytuły mistrzów Polski, Europy i świata, a ich umiejętności można podziwiać także w popularnych produkcjach telewizyjnych.

JAZZ ONE KIDS
WARSZAWA

Trener: Klaudia Jezierska

JAZZ 2 JUNIORS
wARSZAWA

Trener: Gabriela Choroś

JAZZ SHINE
GRODZISK MAZOWIECKI

Trener: Julia Dubiło

J TEAM JUNIORS
WARSZAWA

Trener: Zuzanna Świderska

IMAGINE JUNIORS
KONSTANCIN-JEZIORNA

Trener: Karolina Gębuś

JAZZ MAGIC
ŁÓDŹ

Trener: Agata Kędzia

JAZZ FACTORY
ŁÓDŹ

Trenerki: Agata Kędzia / Amelia Koziara

JAZZ ONE JUNIORS
WARSZAWA

Trener: Paweł Michno

EMOTION JUNIORS
WROCŁAW

Trener: Katarzyna Żebrowska

IMPERIAL JUNIORS
KRAKÓW

Trener: Barbara Tomas

JAZZ ONE
WARSZAWA

Trener: Paweł Michno

NN JAZZ
ŁÓDŹ

Trener: Adrianna Bilecka

EMOTION ADULTS
WROCŁAW

Trener: Katarzyna Żebrowska

SWAGG KIDS
WARSZAWA

Trener: Klaudia Koruba

SWAGG KIDS 2
WARSZAWA

Trener: Karol Ociepka

KONST CREW KIDS
KONSTANCIN-JEZIORNA

Trener: Julia Falkowska

KONST CREW JUNIORS
KONSTANCIN-JEZIORNA

Trener: Julia Falkowska

BEAT CREW
ŁÓDŹ

Trener: Monika Hajkowska

ALL IN CREW
ŁÓDŹ

Trener: Martyna Kozłowska

TARCHO FRESH JUNIORS
WARSZAWA

Trener: Dominika Raczyńska

WWR JUNIORS
WARSZAWA

Trener: Kamila Wiaderek

SWAGG JUNIORS
WARSZAWA

Trener: Patryk Kownacki

SWAGG JUNIORS 2
WARSZAWA

Trener: Patryk Kownacki

FREEFLOW
WROCŁAW

Trener: Joanna Łasinska-Choma

SCREAM CREW JUNIORS
WROCŁAW

Trener: Karolina Kalcowska

SWAGG
WARSZAWA

Trener: Artur Golec

SWAGG 2
WARSZAWA

Trener: Artur Golec

TARCHO FRESH
WARSZAWA

Trener: Dominika Raczyńska

WORMZZY
KRAKÓW

Trener: Natalia Kliś

SCANDAL
ŁÓDŹ

Trenerki: Monika Czaplicka / Elżbieta Dudarewicz

LUZIK 1
WARSZAWA

Trener: Magdalena Wasilewska

LUZ 1
WARSZAWA

Trener: Aleksandra Wygryzowska

LUZIK 2
WARSZAWA

Trener: Natalia Moreń

LUZ 3
WARSZAWA

Trener: Małgorzata Chmurzyńska

B-TEAM KIDS
WARSZAWA

Trener: Urszula Ornoch

B-TEAM JUNIORS
WARSZAWA

Trener: Aneta Radomska

SHINE
GRODZISK MAZOWIECKI

Trener: Wioleta Skardzińska

DISCO ONE
KONSTANCIN-JEZIORNA

Trener: Magdalena Wydmańska

DISCO DREAM KIDS
łÓDŹ

Trener: Marlena Nadajewska

DISCO DREAM JUNIORS
ŁÓDŹ

Trener: Natalia Mrozińska

TARCHO TEAM KIDS
WARSZAWA

Trener: Anna Kosińska

TARCHO TEAM JUNIORS
WARSZAWA

Trener: Joanna Olczak

SPARK TEAM JUNIORS
WARSZAWA

Trener: Karolina Michałowska

LUZ 2
WARSZAWA

Trener: Paula Pikus

Harmonogram turniejów
Egurrola Dance League 2020

Harmonogram turniejów
Egurrola Dance League 2020